Teklif Hizmet Başlığı

Lütfen Teklif Almak İstediğiniz Hizmet Başlığını Seçiniz.

teklis iste ok
ÖZEL WEB YAZILIMLARIÖZEL WEB YAZILIMLARI İhtiyaçlarınıza yönelik özel yazılımlar üretiyoruz
WEB TASARIMWEB TASARIM İnternet standartlarına uyumlu, kullanıcı dostu tasarımlar
SOSYAL MEDYA UYGULAMALARISOSYAL MEDYA UYGULAMALARI Hayalinizi Facebook ve Twitter uygulamasına dönüştürün.
MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRMEMOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME Size özel Android ve IOS uygulamaları geliştiriyoruz.
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONUARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU Siteniz Google, Yandex, Bing arama motorlarında üst sıralarda yer alsın.
İNTERNET REKLAMCILIĞIİNTERNET REKLAMCILIĞI Google Adwords, Facebook Ads, Yandex Direct reklam ağlarında yerinizi alın
KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARIKURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI Bizimle markanızı ön planda tutun.
nato

TODAB - Tohum Dağıtıcıları Alt Birliği

TODAB, Türkiye genelinde "Tohumluk Bayisi" olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüklerince yetkilendirilmiş kişi ve kuruluşların üye olmak zorunda olduğu, tüzel kişiliğe sahip bir kamu kurumudur. Proje kapsamında, TODAB'ın daha kurumsal bir yapı haline getirilmesi, üyelerle etkileşiminin artırılması, belge - aidat - üye takibi gibi işlemlerin otomasyonu gerçekleştirilerek TODAB çalışanlarının ve 5000'i aşkın üyenin hizmetine sunulmuştur. Proje; Web Sitesi, Portal, Forum, Mobil Uygulamalar, Bankalarla Ödeme Entegrasyonu (Sanal POS, Bankamatik ve İnternet Şubesi entegrasyonları) gibi 5 farklı alt proje olarak tasarlanmış ve faaliyete geçirilmiştir.
nato

YemeKumbara - Online Sipariş

Yemekumbara.com online yemek satışı pazarında faaliyet gösteren bir girişimdir. Sektörde bulunan diğer firmalardan farklı olarak, Yemekumbara.com kullanıcıları her siparişinde en az %5 puan kazanmakta ve bu puanları diledikleri zaman, diledikleri miktarda harcayabilmektedirler. Vairosoft tarafından Yemekumbara için lezzetli, kullanışlı mobil uygulamalar geliştirilmiş ve iOS, Android, Windows Phone kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.